Yukarı Çık

HAKKIMIZDA

POLE&POLE Tekstil 1997 yılında imalata başlamış olup halen RUSYA, BELÇİKA ve U.S.A. başta olmak Avrupa, Asya ,Birleşik arap emirlikleri ve birçok uluslararası ülkeye ihracat yapmaktadır. Profesyonel ekibi ile müşteriler tarafından kısa sürede sektörde önemli bir yere gelmiş, atılımcı ve yeniliklere açık bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmekte, birçok firmaya hizmet vermektedir. Gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar-ge çalışmaları ve başarılı satış/pazarlama stratejileriyle hem Türkiye’de hem dünyadaki önemli markalar ile stratejik ortaklığını gerçekleştirmiştir


Pole & Pole Textile - About Us
Pole & Pole Textile - About Us
Pole & Pole Textile - About Us

Sezonda yaklaşık 700-800 model üretilmektedir. POLE&POLE etiketiyle hazırlanan koleksiyonlar tasarımdan üretim aşamasına kadar büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. POLE&POLE ürünleri hem iç hem dış pazarda müşterisiyle buluşmaktadır.


Pole & Pole Textile - America Line
Pole & Pole Textile - Africa Line

2017 yılında üretimine başladığımız yeni markamız Pole&Pole Exclusive olarak GÜNLÜK kısa abiye elbiseler ile partilerin en çekici kadını olun sloganı ile yola çıkarak ÖZEL OLARAK ÜRETTİĞİMİZ ABİYE KOLEKSİYONUMUZ İLE PİYASA DA SES GETİREN yeni bir imaj oluşturduk.


Pole & Pole Textile - Production
Pole & Pole Textile - Production
Pole & Pole Textile - Production